Діяльність навчального закладу

НАШЕ СЬОГОДЕННЯ

З 1 вересня 2023 року в Комунальному закладі «Нововодолазька санаторна школа» Харківської обласної ради запроваджено дистанційну форму здобуття освіти вихованцями дошкільних груп та учнями 2-11-х класів.

За умови відновлення очного процесу навчання для учнів та вихованців створено сучасну матеріально-технічну базу для навчання та виховання:

• 16 навчальних кабінетів, 15 з яких забезпечені мультимедійним обладнанням (комп’ютер, проєктор, великий екран, акустична система) та підключені до Internet-мережі;
  • кабінет інформатики розрахований на 10 робочих місць для учнів та 1 місце для вчителя, всі комп’ютери об’єднані у локальну мережу та мають вихід до Інтернету;
  • кабінет біології та хімії модернізовано мобільним інтерактивним комплексом із розрахунку: 19 ноутбуків – для учнів, 1 – для вчителя, які також об’єднані у локальну мережу та мають вихід до Інтернету, та оснащено сучасними цифровими біологічною та хімічною лабораторіями;
  • кабінет іноземної мови має  лінгафонне обладнання.

До послуг учнів сучасна бібліотека, книжковий фонд якої становить 32 220 примірників. Читальний зал має 5 комп’ютеризованих робочих місць для учнів із виходом до Інтернету.

Педагогічний колектив закладу у 2023/2024 навчальному році продовжує роботу над реалізацією і втіленням в життя основної проблеми: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес для забезпечення доступної та якісної освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості та потреб держави».

Поруч з умовами для навчання та відпочинку створені належні умови для проживання:

• обладнані у сучасному стилі затишні кімнати на 2-4 особи;
  • 2 ігрові кімнати, в яких є телевізори, музичні центри, комп’ютери з виходом до Всесвітньої мережі.

Навчання у нашому закладі передбачає також і оздоровчо-профілактичний процес, який включає курс дієтотерапії, регулярні заняття з лікувальної фізкультури, курси аромотерапії, фітотерапії, озокеритотерапії, бальнеотерапії та фізіотерапевтичні процедури.