Діяльність навчального закладу

НАШЕ СЬОГОДЕННЯ

1 вересня 2018 року Комунальний заклад «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради гостинно відкрив двері для 200 учнів 1-11-х  класів та 41 вихованця 2-х груп дошкільного виховання, з яких 38 вперше переступили поріг нашого закладу.

Для учнів та вихованців створено сучасну матеріально-технічну базу для навчання та виховання:

• 16 навчальних кабінетів, 14 з яких забезпечені мультимедійним обладнанням (комп’ютер, проектор, великий екран, акустична система) та підключені до Internet-мережі;
  • кабінет інформатики розрахований на 10 робочих місць для учнів та 1 місце для вчителя, всі комп’ютери об’єднані у локальну мережу та мають вихід до Інтернету;
  • кабінет біології та хімії модернізовано мобільним інтерактивним комплексом із розрахунку: 19 ноутбуків – для учнів, 1 – для вчителя, які також об’єднані у локальну мережу та мають вихід до Інтернету;
  • кабінет іноземної мови має  лінгафонне обладнання.

До послуг учнів сучасна бібліотека, книжковий фонд якої становить 28 719 примірників. Читальний зал має 5 комп’ютеризованих робочих місць для учнів із виходом до Інтернету.

Педагогічний колектив НВК у 2018/2019 навчальному році продовжує роботу над реалізацією і втіленням в життя основної проблеми: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес для забезпечення доступної та якісної освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості та потреб держави».

Восьмий рік поспіль за рахунок годин варіативної складової робочого навчального плану працюють курси дистанційного навчання для учнів школи ІІІ ступеня за чотирма напрямками: українська мова, математика, англійська мова та  інформатика, що дає змогу учням краще підготуватись до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Для організації змістовного дозвілля учнів (вихованців) у закладі працюють 5 гуртків та спортивних секцій, в яких за власними смаками та бажаннями діти розвиватимуть свої здібності.

Поруч з умовами для навчання та відпочинку створені належні умови для проживання:

• обладнані у сучасному стилі затишні кімнати на 2-4 особи;
  • 2 ігрові кімнати, в яких є телевізори, музичні центри, комп’ютери з виходом до Всесвітньої мережі.

Навчання у санаторному навчально-виховному комплексі передбачає також і лікування та профілактику захворювань. З початку вересня проводиться курс дієтотерапії, регулярні заняття з лікувальної фізкультури. Всі учні пройшли огляд у лікаря-стоматолога та за згодою батьків отримують необхідне лікування у стоматологічному кабінеті закладу. Згідно графіка проводяться курси аромотерапії, фітотерапії, озокеритотерапії, бальнеотерапії та фізіотерапевтичні процедури. Також заплановані вітамінотерапія та медикаментозне лікування основних захворювань.