22 Січня, 2019 - Admin

Дума про Україну

Україно! В паростках надій
Із широкою, як степ, душею,
В думі сивій, волі молодій
Переймаймося долею твоєю.

До Дня соборності України 22 січня 2019 р. в 6 -му класі відбулася виховна година на тему «Дума про Україну», метою якої було відображення паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українських земель, ознайомлення з цікавинками про нашу державу.

Діти активно включилися в підготовку до виховної години. Вірші, що розповідали шестиклассники, склалися в хронологічну історію, яку пройшла Україна від часів турецької навали і до наших днів. Інтелектуальна гра «Гідні бути українцями» показала знання учнями цікавих фактів про Україну в різних сферах: мистецтві, мові, традиціях українського народу.

Учні з любов’ю,  теплотою, піднесеним настроєм висловлювали свої думки про щасливе майбутнє нашої Батьківщини.