7 Травня, 2015 - Admin

До 70-ї річниці Перемоги

Упав солдат в бою нерівнім
На трав настелені мости…
Та поклялися друзі вірні
До Перемоги з ним прийти.

У нашому навчальному закладі проходить вахта пам’яті   «Салют Перемого!» (до 70-ї річниці Перемоги). Наше минуле і наше майбутнє пов’язані між собою незримим мостом Пам’яті. Пам’ять… Вона вічна, не дає згаснути жодній героїчній сторінці історії. Друга світова стала найбільшою війною в історії людства. У ній брали участь десятки країн. Ніколи до цього історія не знала війни з такою кількістю жертв. Наша країна теж була залучена в ці події. Немає родини, яка б не втратила близьких у цьому кошмарі.

07.05.2015, вихователем Семенюрою Л.П., для учнів 5 класу був проведений відеолекторій, де діти переглянули документальний фільм про Другу Світову війну. Вихованці уважно вдивлялися в кожен кадр, емоційно реагували на жахіття війни та активно приймали участь в обговоренні побаченого.