23 Листопада, 2017 - Admin

«Добрий день в країні Математика»

Предмет математики настільки серйозний,

що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.

Блез Паскаль

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання.

У рамках  проведення тижня математики, в нашому закладі був проведений математичний двобій «Добрий день в країні Математика».  На початку гри було створено дві команди, кожна з яких об’єднала знавців математики 9-их та 10-их класів. Команди 10-го класу «Десятикласні» та  9-го класу «Фіксики» змагалися у знаннях  математики, демонстрували свою обізнаність у японській  головоломоці «Судоку», тощо.

Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість.

В ході гри, навіть, ті учні, яким математика досі здавалася нудною та нецікавою наукою,  переконалися, що вона весела та захоплююча.