16 Жовтня, 2019 - Admin

Дивний світ тварин

Планета Земля сповнена дивовижних тварин. На ній живуть маленькі і великі, короткі і довгі, високі і низькі. Кожен – унікальне у своєму роді.

16 жовтня 2019 року учні 3-го класу відвідали музей природи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Музей був відкритий у 1807 році і сьогодні є одним із найстаріших музеїв, створених при університетах у Європі.

У  Харківському Музеї природи, який також є науковим і дослідницьким центром, зібрано понад 250 тисяч експонатів. Тут діти мали змогу оглянути експонати, які занесені до Червоної книги України і не тільки.

Але справжнє здивування у третьокласників викликали тварини небачених розмірів. В музеї вони побачили скелет синього кита – найбільшої тварини в світі з нині існуючих. Також їм цікаво було побачити  скелет тварини, якої вже не існує на планеті – скелет мамонта.

Діти були в захваті від екскурсій. Дорогою додому вони ще довго ділилися своїми  емоціями та враженнями.