24 Травня, 2017 - Admin

День іменинника

З Днем народження щиро вас вітаємо,

Лантух радості бажаємо,

Будьте дужі і проворні,

По-козацькому моторні,

З хлібом щедрим на столі,

З добрим словом у душі.

Саме з таких вітальних слів розпочалося свято дня іменника у 7 класі, яке проходило 24 травня. Мета заходу – виховувати у дітей повагу до однокласників, пробуджувати в учнівпочуття дружби, доброти, намагання робити приємне один одному; сприяти встановленню дружніх стосунків між вихованцями.

Учні весело проводили своє дозвілля, приймаючи участь у різноманітних розважальних конкурсах, після перемоги у яких отримували солодкі призи. Діти також проявили свої акторські здібності при показі казки «Три порося» на сучасний лад. Цікавими для учнів були відео сюжети про тлумачення їхніх імен, з яких вони дізналися багато нової інформації. А яке ж свято іменника без солодощів і подарунків?

Наприкінці розважальної програми діти поласували смачним тортом, фруктами та цукерками, а також отримали подарунки. З посмішками на обличчі та чудовим настроєм завершилося наше класне святкування!