30 Листопада, 2017 - Admin

День іменинника «Вояж до Країни Вранішнього Сонця»

Незвичайний День іменинника в «японському» стилі відбувся серед учнів 6-го класу. Діти познайомилися із дивовижною  японською культурою й особливими колоритними традиціями  Японії, оригінальними японськими святами – День дівчаток або День ляльок, День хлопчиків, «Сіті-Го-Сан» (загальний день народження хлопчиків). Дізналися що кімоно і сакура – вічні символи цієї країни, а паперові білі журавлики- символ боротьби за мир. Учні вивчили загальновживані слова: привіт – кунічуа, дякую – арігато.

Діти приймали участь у веселих конкурсах, таких як «Кожному учаснику японське ім’я», «Тренування самурая», «Шлях каліграфії», змагалися в умінні управлятися з паличками для їжі, смакуючи суші.

Також учні дізналися про традиції чайної церемонії, що сенс японського чаювання полягає не в дегустації напою, а в спробі віднайти гармонію не лише у собі, а й з іншими людьми.