20 Травня, 2016 - Admin

День цивільного захисту та об’єктивного тренування

На виконання Закону України «Про цивільну оборону України» та «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», затвердженої наказом Начальника цивільної оборони Міністерства освіти і науки україни від 03.09.2009 № 814, відповідно до плану підготовки постійного складу по «Типовій програмі навчання» і учнів закладу згідно з програмою «Основи здоров’я» та розділами програми предмета «Захист Вітчизни», відповідно до плану роботи закладу на 2015/2016 навчальний рік 20 травня 2016 року було проведено «День цивільного захисту та об’єктивного тренування», головним завданням якого стали:

• удосконалення учнями та колективом працівників закладу теоретичних знань і практичних навичок під час дій в умовах екстримальних ситуацій;
  • практична перевірка здатності учнів та колективу працівників закладу діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користування засобами індивідуального захисту;
  • навчання керівного та командно-начальницького складу організації і проведення цивільного захисту в закладі.

Серед учнів 1-11-х класів було проведено змагання, естафети та конкурси за станціями:

• «Цивільний захист»;
  • «Домедична допомога»;
  • «Пожежна безпека та основи здоров’я »;
  • «Дорожній рух»;
  • «Спортивні досягнення»;
  • «Агітаційна».

Переможцями у молодшій віковій категорії стали учні 1-го класу, у середній – учні 5-го класу, у старшій – учні 10-го та 11-го класів.

DSC_0143 DSC_0147 DSC_0150 DSC_0157 DSC_0159 DSC_0163 DSC_0178 DSC_0174 DSC_0170 DSC_0169