23 Листопада, 2016 - Admin

День спорту і здоров’я

В рамках проведення тижня початкової школи у середу 23.11.2016 року пройшов під гаслом «День спорту і здоров’я». Розпочався день з інформаційно-пізнавальних хвилин «Твоє здоров’я в твоїх руках», які підготували і провели учнівське самоврядування на чолі з Атанасовою Т.Г.

Учні 1-4-х класів разом з класними керівниками  на першому поверсі підготували та розмістили виставку дитячих малюнків «Якщо хочеш бути здоровим!».

Також в цей день відбулися спортивні змагання «Веселі старти» між 2-3-ми класами.

Завершився «День спорту та здоров’я» театралізованим дійством «Подорож до країни чистоти», які підготували і провели учні 2-го класу разом з Атанасовою Т.Г.. Під час подорожі до класу завітав Мийдодір зі своїми друзями: Рушником, Милом та Гребінцем. Вони зустріли нечупару Замазурка і почали вчити його, як доглядати за порожниною рота та чистотою тіла.

20161021_114958 _h72nknnp8o 9z3da8e9-s4 h_zx9g667_o pzsaaiisjt4 srggbp3zewy zz-_ddqmvsu