22 Січня, 2020 - Admin

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республики, відбулося об’єднання українських земель, а разом з тим – українських традицій, звичаїв, мови, що мало велике історичне значення для українського народу. Відтоді 22 січня ввійшло в історію України як День Соборності.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України учні 8-го класу переглянули відеофільм «Україна – єдина Соборна держава» та прийняли участь у  патріотичному флеш-мобі. Діти разом з мешканцями Нової Водолаги створили  живу карту України на центральній площі нашого селища та заспівали всі разом Гімн  рідної держави, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.