14 Лютого, 2017 - Admin

День святого Валентина

День святого Валентина – найромантичніше свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками – вітальними листівками у формі сердечок.

14 лютого у 7 класі з самого ранку панувала святкова атмосфера: учні обмінювалися валентинками, хлопці дарували дівчатам квіти і говорили компліменти. Напередодні свята, семикласники, з великим задоволенням виготовляли валентинки з різних матерілів, найкреативнішу роботу Анни Грильової було подано на шкільну виставку.

У цей день разом з вихователем Семенюрою Л.П. діти поринули в минуле та довідалися про історію виникнення свята, традиції його відзначення в різних країнах. Під час святкування учні поласували смачними, солодкими “сердечками”!