14 Лютого, 2018 - Admin

День святого Валентина – “найтепліший” день року!

День святого Валентина – “найтепліший” день року! Адже саме в цей день, день всіх закоханих, наші серця особливо зігріті любов’ю і ніжністю найдорожчих для нас людей. У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей. 14 лютого учні 3-го класу  вирішили дізнатися, що таке любов і дружба та відправилися  у веселу подорож  “В гості до Валентинки”.  Під час подорожі діти демонстрували не тільки поетичні, спортивні, вокальні та акторські здібності, а й свою згуртованість та взаємовиручку. Наприкінці подорожі третьокласники зустріли Валентинку разом із помічниками-купідончиками, які розповіли багато цікавого про любов, повагу та  дружбу і вручили валентинки, зібрані у поштовій скринці. Прослухавши легенду від купідончиків “Холодное и теплое сердце” третьокласники вирішили за допомогою  Lego-конструктора «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» сконструювати два серця на пам’ять про цікаву подорож.

Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні під час подорожі створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень, взаємоповаги і взаємодопомоги.