9 Листопада, 2016 - Admin

День писемності та мови

9 листопада в Україні відзначається  як День писемності та мови.

Учні 6-го класу провели виховну годину присвячену саме цій даті. Вони мали змогу ще і ще раз пересвідчитися, що людська мова пройшла великий і складний шлях розвитку. Діти намагалися поспілкуватися за допомогою жестів та міміки, погравши в ігри «Крокодил» та «Поясни жестом».

На партах учні знайшли маки і барвінки, на пелюстках яких писали дібрані до слова «мова» епітети,порівняння,метафори.  Все це зібрали і помістили у мовний  кошичок. Велике задоволення принесла гра «Піктограма», завданням якої було намалювати малюнок до заданого прислів’я про мову.

Шестикласники мали змогу переглянути презентацію «Українська писемність» та  «Скорботний календар української мови».

xjkfdhdghdg 3agmiyscjaw 4byo8luik6q 4hz0pijpghm lsgdzx740eq m8fvtqkubcq qxveu0hgckm soc_voysqsm