13 Вересня, 2018 - Admin

День незабутніх вражень

13 вересня 2018 року  учні 5-го класу нашого закладу побували на хлібозаводі «Кулиничі». Вони побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Відвідали казкову кімнату, де екскурсовод показала цікавий фільм про історію хлібопечення та  провела конкурси з нагородженням найуважніших та  найактивніших. Діти побували в ролі маленьких пекарів, після чого їх чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. На пам’ять про захоплюючу екскурсію кожен отримав смачний подарунок.

Того ж дня  учні відвідали стадіон «Металіст». Споруда просто вразила дітей. Під час прогулянки вони побували в чаші стадіону, приміщеннях для футболістів та офіційних представників команд, дізналися багато цікавого з історії одного з найкращих стадіонів країни. На полі дитячої футбольної академії ФК «Металіст» учні провели захоплюючий матч між командами свого класу. Задоволені та щасливі, з рахунком 1:1 маленькі футболісти повернулися до закладу. День минув, але незабутні враження, позитивні емоції, чудовий настрій надовго залишаться в пам’яті п’ятикласників.