24 Листопада, 2016 - Admin

День народознавства

«Пізнай свій край…себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності…»

Григорій Сковорода

День Народознавства продовжив тиждень початкової школи. Вранці 24 листопада відкрилася творча майстерня «Українські обереги». Учні 1-4-х класів продемонстрували виготовлені власноруч обереги, які символізують достаток, багатство, здоров’я, затишок в родині, любов та щастя, довголіття.

Першокласники інсценізували казку «Хитра Лисичка та кмітливий Журавель» (за мотивами української народної казки «Лисичка і Журавель»). Наприкінці казки прозвучало безліч приказок про дружбу, особливо повчальною була від сороки: «Пам’ятайте діти теж, що посієш – те й збереш!»

А ось учні 4-го класу під керівництвом учителя інформатики Буклей С.І. створювали українські орнаменти в програмі Pаint.

День Народознавства був пізнавальний та насичений.

n_8vj2jkuy8 wou7fnz1u_c jlubeyhiibm limycx373ba abjyv9tdq0o