22 Листопада, 2016 - Admin

День мистецтва

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

Василь Сухомлинський

В рамках тижня початкової школи 22 листопада пройшов день Мистецтва. Розпочався він веселим флешмобом на тему: «Моя улюблена іграшка». Діти прийшли тримаючи в руках свої улюблені іграшки і на чолі учнівського самоврядування з ученицями 9-го класу виконали веселий танок, що символізував безтурботність, безпосередність, радість та щасливе дитинство. А учні 3-го класу підготували цікаву виставку творів «Моя улюблена іграшка», в якій розповіли відвідувачам про своїх іграшкових друзів.

Завершився день Мистецтва веселим музичним конкурсом «Караоке», на якому учні початкових класів мали змогу показати свої музичні таланти.

День Мистецтва пройшов весело та цікаво.

po0wjrdyneu rp6azyoeusw kcupbp60zpm