14 Лютого, 2017 - Admin

День дружби

Чарівний зимовий день. Сипле сніг, вітер здуває його з дахів будинків, по землі мете клубком білих ниток , а в класі тепло і затишно  від щирих усмішок дітей ,від святкового настрою, від сердечок, якими прикрашене приміщення. Сьогодні – День Валентина, сьогодні у шестикласників свято – День дружби в класі. До цього свята готувалися всі: батьки, діти та вчителі.

Напередодні свята діти виготовляли  вітальні листівки у вигляді сердечок, клас прикрасили великою вітальною листівкою «Я бажаю…», вивчили пісні про велику  дружбу та щире товаришування, переглянули відеоролик «Хто такий найкращий друг», провели цикл бесід  на дану тему.

Піднесений веселий настрій панував у день свята. Пропуском на свято було «Розкажи прислів’я про дружбу з товаришем». Потім діти розбилися на команди «Смайлик» та «Валентинка». Хлопчики і дівчатка шукали свої половинки сердечок. Конкурси «Все в твоїх руках», «Вгадай мелодію», «Згадати все», конкурс співаків та співачок показали, що діти вміють товаришувати, допомагати один одному, іти на ризик заради команди товаришів . Фіналом свята стало вручення смачних Валентинок та фото колажу кожному учаснику свята. На фотографіях діти бачили себе у кумедних ситуаціях з однокласниками та друзями. Переможців не було, у дітей перемогла ДРУЖБА!

Задоволення, сміх, щастя світилося в очах дітей, вони в цей час були найщасливішими дітьми у світі!