21 Листопада, 2017 - Admin

День Гідності та Свободи

21 листопада у нашому закладі, учителем історії Семенюрою Л. П., для учнів 8-10 класів,  був проведений «круглий стіл» на тему: « Причини початку Революції Гідності в Україні». Метою заходу було вшанування  патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювання  любові до Батьківщини, збереження  та донесення  до учнів об’єктивної  інформації  про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивання бажання стати гідними громадянами України.

Під час проведення заходу учні переглянули   документальну  хроніку тих подій,  познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження відзначання цього пам’ятного дня. Активно обговорювалися події Революції Гідності,  також діти читали вірші, запалювали свічі для вшанування героїв «Небесної сотні».