22 Січня, 2016 - Admin

День воз’єднання

22 січня Україна відзначає державне свято – День Соборності та Свободи. Освіта завжди крокує в ногу із державою, тому події учнівського життя не оминають жодної дати, що пов’язана із національними традиціями та колоритом.

День Соборності України не став винятком. До вшанування цієї події у 8-му класі нашого  навчального  закладу  було проведено виховну годину «Єднання заради незалежності». Вихователь   Руденко О.Я.  розпочала  свій виступ  з довідки про історичне минуле нашої держави, тим самим поглибила знання про історичний факт злуки українського народу. Цікава вікторина, яку   підготувала класний керівник Губа Т.А., закріпила отриману інформацію з подій минулого.

Бібліотекар  Меренкова Н.В. оформила  до цього заходу тематичну книжкову виставку «22 січня – День Соборності України ». Діти ознайомились з  новими літературними надходженнями з даної тематики.