21 Вересня, 2017 - Admin

«Двони миру»

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Це дуже важливе свято для всього населення планети. Події, які трапилися за останні кілька років, показують наскільки Міжнародний день миру актуальний і в наш час.  Звичайно, в цей день проходить безліч різноманітних заходів. В першу чергу – інформативних. Але, крім цього, проходить дуже багато мирних акцій. Цьогоріч в Україні проходила акція «Дзвони миру». Учні нашого закладу теж долучилися до акції та прийняли участь у флешмобі «Дзвони миру».  О 14.00 Романова Марія та Оседця Іван дали почесний дзвінок, до них долучилися  учні та педагоги, які одночасно включили рінгтони на своїх мобільних телефонах із звуками дзвонів . Ця акція продемонструвала, що ми підтримуюєм саме мирний протест і лише мирним шляхом ми зможемо здобути для себе європейську демократичну Україну.