13 Жовтня, 2016 - Admin

Гра «Сокіл»(«Джура»)

На сьогодні військово-патріотичне виховання молоді набуває великого значення. Гра «Сокіл»(«Джура») як раз спрямована на таке виховання дітей та молоді.

Сьогодні козак –  не той, хто одягнений у вишиванку й  шаровари. Козак – це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу.

ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!  То ж нехай переможе найсильніший!  Під таким девізом відбувалися  змагання. Це дійство розпочалося урочистою частиною, під час якої вишикувані рої почули слова привітання та настанови директора закладу Єрмакова С.Ю. Учасники змагань демонстрували свої вміння в стройовій підготовці, де рої продемонстрували  правильне виконання усіх елементів стройової підготовки, елементи творчого завдання та виконання стройової пісні. Добре проявили себе учасники у   подоланні смуги перешкод,  на якій показали свої вміння, вправність та спритність, командири відповідали на питання історичної вікторини. Після проходження всіх етапів гри, кожен рій мав принести «Козацьку грамоту», визначивши її місцезнаходження за топографічними картами.
Особливо привернув увагу конкурс перетягування линви. Всім дуже сподобалась гра, вона принесла радість і задоволення від спілкування, перевірки своїх можливостей, умінь і знань.

Перемогу вибороли учні 11-го класу- рій « Гайдамаки», другими стали учні 9-го классу- « Незламні»,  а третє місце завоювали учні 8-го класу-«Слобожани».

sam_4505 sam_4525 sam_4539 sam_4584 sam_4554 sam_4597 sam_4598