15 Листопада, 2017 - Admin

Гра – вікторина «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай!»

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі!», 15.11.2017 року в 2 класі була проведена гра – вікторина «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай!». В ході виховного заходу дітям було проведено: вікторину «Дорожні знаки», ігри: «Веселий трамвайчик», «Іду по доріжці», «Вогні світлофора», також діти розгадували цікаві кросворди, загадки та ребуси.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.