23 Листопада, 2016 - Admin

Гра – вікторина «Кращий знавець правил дорожнього руху»

На дорозі небезпечно,

Тож обачним будь доречно.

Руху правила єдині,

Знати їх усі повинні.

Шануватимуть їх люди –

Скрізь тоді порядок буде.

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі» з метою профілактичної роботи щодо безпеки під час вуличного руху в 1 класі було проведено гру – вікторину «Кращий знавець правил дорожнього руху». В ході гри – вікторини діти були поділені на дві команди «Водії» та «Пішоходи», кожна з яких приймала активну участь в таких завданнях, як: розгадування кросвордів та загадок, складання розповідей «Випадок на дорозі», дидактичній грі «Дорожні знаки», читання та обговорення художньої літератури Н. Красоткіної «Про тисячі бід або про те, де гратись не слід». В кінці гри – вікторини кожен учасник отримав пам’ятку «Безпечна дорога», а переможці – грамоту «Кращі знавці правил дорожнього руху».

Тиждень безпеки дорожнього руху завершився , але вихователі і надалі будуть проводити роботу по закріпленню правил поведінки, адже безпека вихованців – одна з головних задач у роботі нашої школи.

0kwpuhatgz0 zl34sogzify