14 Листопада, 2017 - Admin

Гра-вікторина “Зелений вогник”

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, пішохідних переходів. Відстані між селами, районами, містами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.

Отже, транспорт – вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

14 листопада в рамках тижня безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі!» для учнів 3-го класу було проведено гру-вікторину “Зелений вогник”. Основна мета заходу – закріплення знанань дітей про дорожні знаки та правил дорожнього руху, виховання вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті.

Цікаву гру для третьокласників провела учениця 7-го класу Коротецька Поліна. Дівчинка провела для дітей невеличкий екскурс у минуле та представила відеорепортаж “Звідки прийшов до нас світлофор”. Потім клас було поділено на дві команди, які брали участь у різноманітних конкурсах: «Дозволено, заборонено», «Вулиці нашого міста», «Дорожні знаки». Під час заходу до дітей завітав Світлофорик та провів гру «Спритний пішохід» з використанням елементів   Lego-конструктора «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК». Учні створили свої неповторні макети світлофора та представили командам суперників. А наприкінці вікторини третьокласники взяли участь у спортивній естафеті «Зебра».

Гра-вікторина “Зелений вогник” пройшла весело та цікаво. Діти зрозуміли, що треба повторювати “всі на світі правила дорожні, бо без них, ой, люди добрі, прожити не можна!”

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *