22 Листопада, 2018 - Admin

Голодомор 1932-1933 рр.

… історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам’ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! 

Пам’ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор 1932-33 років. Сумні хвилини, гірки спогади, біль та втрата найдорожчих людей у житті, страшні відчуття голоду у людей, які жили на найкращих родючих землях і годували  увесь СРСР, геноцид українського народу, мільйони загублених життів – ось що означає голодомор для українців…

З метою  поглиблення знань дітей про роки голодомору в Україні та його наслідків для українського народу, напередодні  85 –х роковин страшної трагедії, учні 9-го класу разом з класним керівником та вихователем вшанували пам’ять усіх людей, які постраждали в ті страшні голодні роки, відвідавши Меморіал Жертв Голодомору, що під Харковом. Також дев’ятикласники переглянули фільм «Голод – 33» за романом Василя Барки «Жовтий князь»,  у класі був проведений виховний захід «Людської пам’яті мости…». 

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *