23 Листопада, 2017 - Admin

Година спілкування « Свіча милосердя»

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Читаєш і подумки здригаєшся від жаху. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про голод. «Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду». А так вмирала майже вся Україна.

Голодне лихоліття, яке випало на долю українського народу, найболючіше вразило дітей.  День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Сьогодні ж напередодні відзначення  скорботної пам’ятної дати у  3 класі відбулася година спілкування « Свіча милосердя». Запаливши свічу – пам’яті діти зі сльозами на очах говорили про ті страшні часи.

Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких трагедій, як голодомор 1932 – 1933-го років. Він став національною катастрофою.  Тож пам’ятаймо ту неймовірну ціну, яку заплатив наш народ за право жити.