29 Березня, 2016 - Admin

Година виховання «Мій вибір професії»

Незаперечною є істина, що професійна підготовка молоді починається ще у шкільні роки. Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в регіоні та світі вцілому. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

29.03.16 у 9 класі була проведена година спілкування «Мій вибір професії». Разом з учнями було переглянуто відеоролик про ті професії, які найбільше використовують попит на ринку праці, також було переглянуто відеоролик про рідкісні професії.

Учні були активними учасниками, які висловлювати свою точку зору, щодо вибору професії, навчального закладу та ймовірності працевлаштування за обраною професійною діяльністю.