21 Листопада, 2017 - Admin

Герої сьогодення

21 листопада учні 4-го та 6-го класів зустрілися з Федоренко О.С. – медиком, який брав участь в неоголошеній війні на Сході України.

Олександр, санітарний інструктор 4-ї патрульної роти Національної  Гвардії України, розповів учням про бої, побут, про кумедні випадки, про свої  мрії та сподівання.   Він ознайомив вихованців із складними медичними випадками на війні, особливостями військово-медичної допомоги в умовах нападу. І зазначив: «На війні медик виконує свої професійні задачі й, допоки є війна, ми, медики, повинні там бути».

Зустріч була цікавою і вражаючою, у пам’яті учнів надовго закарбувалися слова медика про професійну відповідальність, патріотизм та істинне, не декларативне, служіння людям та Україні.