20 Лютого, 2017 - Admin

Герої живуть поруч…

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі, виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини 20 лютого 2017 року учні 3-го та 5-го класу зустрілися із учасником АТО Нечитайлом Романом Федоровичем. З глибоким сумом та болем в очах Роман Федорович  поділився з учнями спогадами про час, проведений в зоні АТО. Намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей.

Такі зустрічі назавжди залишиться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя.