26 Листопада, 2015 - Admin

“В гості до сонечка”

26 листопада 2015 року вихователем дошкільного підрозділу  КЗ“Нововодолазький СНВК”  Фоменко С.О. було організовано та проведено відкрите заняття з пріорітетом фізичного розвитку “В гості до сонечка”.

Інтегрований вид діяльності та театралізація заняття, музичний супровід та презентація дали можливість дітям легко та цікаво засвоїти та закріпити фізичні вправи(ходьби, бігу, лазіння тощо).  Послухали звуки природи (дощ, вітер, шум струмка), під час заняття, створила святкову атмосферу, яка відчувалась протягом всього заняття. Діти показали високий рівень знань і вмінь, з цікавістю виконували всі вправи, грали в ігри, вивчили закличку. В кінці заняття отримали подарунки від сонечка(сонячних зайчиків- смайликів).

DSCF2340 DSCF2337 DSCF2332 DSCF2307 DSCF2303