13 Грудня, 2017 - Admin

В гостях у казки

Діти люблять казки, адже в них добро завжди перемагає зло, а випробування та пригоди завжди мають щасливий кінець. Історії, створені видатними казкарями Європи, запрошують юних читачів долучитися до чудесного світу фантазії і разом із казковими героями перенестися до чарівного світу казок. Ось і учні 3-го класу 13 грудня на уроці російської мови познайомилися із творчістю одного з найвідоміших казкарів світу Шарля Перро.

Під час уроку діти ознайомились із біографією відомого поета свого часу, переглянули казку-мультфільм “Пряничний будинок” та  з допомогою елементів  Lego-конструктора «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» сконструювали власні Lego-будиночки, які, на їхній погляд, нагадували казковий “пряничний будинок”. А наостанок третьокласникам було проведено майстер-клас по створенню справжнього “Пряничного будиночка” із печива. Діти із задоволенням майстрували а потім і куштували свої “витвори мистецтва”. Урок пройшов весело, цікаво та пізнавально.

Творчість Шарля Перро спонукає дітей до самостійного читання бо казки у  світового казкаря справжні дитячі казки — добрі та зі щасливим закінченням.