19 Грудня, 2017 - Admin

Вікторина «Як я дбаю про своє здоров’я»

З  метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей  в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності  з 18 по 22 грудня 2017 року у школі  проходить Тиждень  безпеки життєдіяльності «Життя людини – найвища цінність».

У рамках  Тижня, 19.12.2017 року вихователем Клочко В.М. була проведена вікторина «Як я дбаю про своє здоров’я». Також були розроблені цікаві пізнавальні завдання на тему «Безпечний світ»розгадування кросвордів, ребусів та загадок, що дало можливість перевірити знання учнів.

Основною метою такого пізнавального заходу є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.

Як зізналися самі учні, цей захід є для них повчальними, адже вони дізнаються багато нового та  корисного для себе і що найважливіше –  вчаться цінувати власне життя.