15 Жовтня, 2019 - Admin

Візит Центру соціальних служб

Домашнє насильство, цькування, булінг, кібербулінг, грумінг, секстинг – ось лише невеликий перелік тих явищ, які присутні сьогодні у  суспільстві і можуть нанести непоправної шкоди як фізичному, так і психологічному здоров’ю дітей.  Профілактика негативних соціальних явищ серед учнівської молоді – один з напрямків роботи педагогічного колективу школи. У цій відповідальній справі ми маємо союзників, які також піклуються про соціальний захист дітей, протидіють проявам вищевказаних монстрів сучасності, надають консультаційну, гуманітарну допомогу постраждалим.

Так,  на виконання плану спільних заходів нашого закладу та Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 15.10.2019 до нашого закладу завітала спеціаліст РЦСССДМ Аліна Базюк, яка провела просвітницько-профілактичну зустріч з учнями 10-го класу щодо протидії булінгу. у ході заняття наші учні продемонстрували чудову поінформованість з даної теми, а пані Аліна пересвідчилася, що діти знають, як діяти, коли ти став свідком чи жертвою булінгу. Окрім цього, в ході практичної роботи учні розвивали емпатію, переглянули ряд відеороликів, отримали інформаційні картки з номерами телефонів “гарячих ліній” та служб, які займаються допомогою потерпілим від будь-яких видів насильства. Наприкінці заняття всі разом  дійшли висновку, що найкращими методами протидії негативним явищам є наші добрі вчинки, взаємоповага один до одного та підтримка.