24 Листопада, 2016 - Admin

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

“Це є наш обов’язок розказувати про те, що сталося в Україні у 1932-1933-х роках. Голодомор в Україні замовчували роками. Зараз ми з вами мусимо розповідати правду про історію нашого народу, щоб світ знав про Геноцид проти українців. А хто як не ми?!” – з такими словами звернулися до учнів вихователь Руденко О.Я. та класний керівник Губа Т.А.

Вже вкотре наша школа вшановує пам’ять жертв Голодомору-Геноциду в Україні у 1932-1933 роках.

Учні 9-го класу  переглянули презентацію зі страшними історичними фактами та моторошною правдою, зачитали вірші присвячені всім невинним жертвам Голодомору. Запаленою свічкою, молитвою та хвилиною мовчання віддали загиблим свою пошану. За один рік, з 1932 по 1933 рік, близько 10 мільйонів українців загинули голодною смертю від штучно створеного Голодомору-Геноциду, який був направлений проти українського селянства. Саме селяни були головними носіями української мови та хребтом української нації. Голодомор знищив мільйони, та не зміг зламати український дух та волю.

sam_4746 sam_4743