11 Грудня, 2018 - Admin

Всеукраїнський урок «Права людини»

Нині права людини є загальнолюдською цінністю. Вони закріплені в міжнародно-правових документах. Серед найважливіших – Загальна декларація прав людини, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Конвенція про права дитини  тощо. Під час проведення уроку «Права людини», учні  9-го класу дізналися  про історію, як 10 грудня 1948 року на своєму засіданні в Парижі Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) прийняла Загальну декларацію прав людини. З’ясували, чому перед людством після двох світових війн постала необхідність розробити та прийняти Загальну декларацію прав людини. Також соціальний педагог нашого закладу Осауленко О.Є., запропонувала дев’ятикласникам, за допомогою фліп-чарту та символічних«лайків», візуалізувати стан реалізації права на освіту учнів, визначити проблеми, які перешкоджають повноцінному освітньому процесу.

На Всеукраїнський тиждень права  до нашого закладу була запрошена  громадський радник Мірошніченко А. Ю., яка ознайомила дев’ятикласників з діяльністю та підготовкою громадських радників у сфері захисту прав людини, з яких питань до них можна звернутися і т.п. Під час уроку «Права людини», учні отримали багато нової та корисної інформації, правові знання, які допоможуть їм в реалізації своїх прав.