14 Грудня, 2018 - Admin

Всеукраїнський тиждень права

Цікаво та насичено у нашому закладі пройшов Всеукраїнський тиждень права. На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 11.10.2018 № 578 “Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні у 2018 році Всеукраїнського тижня права” та з метою виховання в учнів поваги до прав і свобод людини, їх правової культури, розширення знань про права та обов’язки сучасного громадянина України було організовано  та проведено  ряд виховних, просвітницьких заходів для учнів 1-11-х класів  та вихованців дошкільних груп, серед яких булиза сідання круглого столу, виховні години, бесіди, зустрічі зі спеціалістами у сфері права, громадськими активістами.
Фінальною крапкою у Всеукраїнському тижні права стала ознайомча екскурсія до Нововодолазького відділення державної виконавчої служби. Начальник відділення Пікалов О.В., його заступниця Великородня І.В. та старший державний виконавець Луговий В.М. познайомили учнів зі специфікою  роботи служби, поділилися цікавими історіями з досвіду роботи. Не оминули увагою і тему прав людини, наголосили на  їх дотриманні, недопущенні будь-яких видів  дискримінації.