9 Квітня, 2019 - Admin

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках. Посади дерево»

Ось і прийшла довгоочікувана весна. Проснулися птахи, викинули свої перші листочки дерева, кущі, зацвіли  весняні квіти, зазеленіла травичка.  Повернулися додому лелеки, лебеді, качки та гуси, заспівали шпаки.

Щоб зберегти природу, примножити її красу, учні 8-го класу відгукнулися на Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках. Посади дерево».

9 квітня восьмикласники разом із лісником Нововодолазького лісництва Кручан Олександром Олексійовичем , його помічником Назаренком Сергієм Володимировичем  та іншими  працівниками лісництва займалися висаджуванням  на території  навчального закладу   дерев та кущів.

Через декілька років тут  зазеленіє сосна звичайна, закучерявиться  дуб червоний, буде радувати своєю зеленою кроною клен гостролистий.  Кущі самшиту надовго будуть зберігати свою свіжу зелень.

Приємна втома  у руках, ниючий біль у спині – все це не порівнюється з тією великою проведеною роботою, яку виконали діти.

Пізніше  слова вдячності нам  скаже  саме природа, а сьогодні говоримо ми спасибі тим людям, які переймаються озелененням планети і примножують зелені легені планети.