21 Жовтня, 2016 - Admin

Виховна година «Незнайомі люди. Правила поведінки»

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Саме тому, в рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності «Збережемо життя і здоров’я кожного», 21.10.2016 року в першому класі була проведена виховна година «Незнайомі люди. Правила поведінки». В ході виховного заходу діти дізналися, як треба себе поводити при різних небезпечних життєвих ситуаціях, а саме: в під’їзді, у ліфті, на вулиці, наодинці вдома, коли почули дзвінок у двері чи задзвонив телефон. Пограли в гру: «Мікрофон», де кожен з учнів мав можливість назвати свої правила з «НЕ» в небезпечних ситуаціях, які можуть виникнути з ними в житті.

dscn0474 dscn0473