28 Травня, 2016 - Admin

Випускний вечір

Одинадцять років… Не так вже й багато.
Але скільки було пережито подій.
Сьогодні усіх об’єднало це свято,
Свято спогадів щирих та юнацьких надій.

Колись славнозвісний письменник Вільям Шекспір сказав такі слова: «Усе наше життя – це гра, а ми в ній всі актори!». За своє коротке життя ми встигаємо виконати масу різних ролей: роль сина чи доньки, закоханого підлітка, люблячої дружини чи чоловіка, матері чи батька, а може навіть і знаменитості світового масштабу… За бездоганно зіграну роль ми отримуємо нагороди. Школа – це теж свого роду фільм і мистецтво, в створення та реалізацію якого вкладено немало сил і терпіння, щоб отримати достойний результат. І весь той професійний склад, який задіяний у створенні фільму, теж особливий. Це вчителі, директор, завучі і техперсонал, праця якого так не помітна, але така важлива, і звичайно учні.

Сьогодні під час випускного вечора свою нагороду – атестат – отримали 15 випускників закладу під час церемонії нагородження премією «Шкільний Оскар». Номінантами на вручення Оскара стали також і педагоги закладу.

DSC_0013 DSC_0087 DSC_0123 DSC_0142 DSC_0153 DSC_0183 DSC_0187 DSC_0215 DSC_0218 DSC_0222 DSC_0228 DSC_0234DSC_0243