16 Лютого, 2016 - Admin

ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВИБІР ДОЛІ

Перед кожною людиною постає складний вибір – вибір свого майбутнього. Протягом кількох поколінь в людей сформована орієнтація на стабільність, низьку адаптованість щодо соціальних зворушень, неготовність активно діяти щодо влаштування власної долі. Це викликало необхідність переорієнтації соціально-педагогічних установок в свідомості молодих людей і працівників з “інфантильним” підходом до вибору професії і працевлаштування до активного пошуку, самореалізації в професійній діяльності.

Тож 16 лютого 2016 року учні 10-го класу разом із класним керівником і вихователем І.Б.Щербак відвідали районний центр зайнятості, сподіваючись отримати цікаву інформацію, яка допоможе у виборі майбутньої професії. Учнів радо зустріла головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Ю.В.Назаренко, яка познайомила присутніх із усім спектром важливості кожної професії. Діти також пройшли онлайн-тестування, яке дало змогу перевірити свої нахили до різноманітних видів трудової діяльності.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES