12 Вересня, 2018 - Admin

Вибори голови учнівської ради ДО «Всесвіт»

12 вересня після двотижневої передвиборчої гонки відбулися вибори  голови учнівської ради ДО «Всесвіт». Серед кандидатів було п’ятеро учнів закладу: Герман Карина – 11 клас, Тимченко Олександра – 11 клас, Кравцова Аліна – 9 клас, Буряківський Олег – 8 клас, Коротецька Поліна – 8 клас. Кожен з кандидатів мав свою чітку  передвиборчу програму та  вірив у перемогу.  У голосуванні взяло участь 130 виборців, 4 з яких не підтримали нікого. Найбільшу кількість голосів отримала учениця 8 класу Коротецька Поліна.

У Поліни багато планів на майбутнє: «Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде  єдина команда нашої школи. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Тож бажаємо їй успіхів та творчих звершень на новій посаді.