1 Червня, 2018 - Admin

ВЕСЕЛІ ЗАБАВИ

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-
З днем захисту дітей завжди вітають.
Нам зичать щастя, вквітчаної долі
І неба чистого, і промінців грайливих,
І снів спокійних, успіхів в навчанні,
І щирих усмішок, і днів щасливих.

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. І тільки від нас залежить світле майбуття молодого покоління.

Міжнародний день захисту дітей – це пора веселощів, пустощів, танців, ігор; пора, коли кожен і кожна можуть відчути себе дитиною; час, коли до всіх може завітати казка. Не оминула красуня казка-гра й учнів 1-го класу (кл. керівник Лютко О.М., Щербак І.Б.).

1 червня 2018 року прийшла в гості до дітей Бабуся-Ягуся, прихопивши із собою багаж веселих забав. Дітлахи із задоволенням виконували всі завдання своєї гості: складали слова, літали на мітлі, змагалися на швидкість зі змотування стрічок. А найголовніший сюрприз – солодощі від Бабусі-Ягусі.

Діти, після цього свята, залишилися з багажем гарною настрою і цікавих спогадів.

Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть наші мами!
Ми побажали нині вам багато
З Днем захисту дітей
Із