14 Вересня, 2017 - Admin

Вахта пам’яті

Про  героїзм, мужність  та  відвагу  захисників   та  визволителів  рідного  краю в роки  2-гої  світової  війни  вихованці КЗ «Нововодолазький  СНВК»   дізнаються  під  час  бесід, усних  журналів,  засідань  круглих  столів, відеолекторіїв,  екскурсій, які  входять до  комплексу  заходів  Вахти  пам’яті, що   розпочалася  у  вересні  і  фінішує  аж  у  жовтні.  З  кожним роком  завдяки  засобам  масової  інформації  стають  відомі   людському  загалу  все  нові  і  нові, а часом  і  вражаючі  та  малоочікувані  дані  та  факти  про  учасників  бойових  дій.

Про  долю  деяких  захисників  селища  дев’ятикласники  дізналися  із  розповідей  вихователя  Мерчанської  Людмили  Василівни  та  класного  керівника  Антоненко  Ольги  Іванівни, разом  з  якими  школярі  вшанували  пам’ять  загиблих,  поклавши  квіти  до  підніжжя  пам’ятника полеглим  визволителям  Нововодолажчини. Учні  відвідали  також  могилу  командира  партизанського  загону  нашого  краю Степана  Онуфрійовича Либи  та  Героя  Радянського  Союзу, нашого земляка,  Анатолія  Максимовича  Жарикова. Школярі поділилися  інформацією  із  своїми  однокласниками  про  цих  героїчних,  мужніх  нововодолажчан,  пам’ять  про  яких  не  згасне у  віках.