9 Березня, 2016 - Admin

Бібліотечний урок

З метою проведення Шевченківських днів та популяризації української дитячої книги 09 березня для учнів 1-го класу було проведено бібліотечний урок «Тарас Шевченко – співець краси рідного краю». Діти декламували поезії Т.Шевченка «Тече вода з-під явора», «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Заповіт», «Сон», розглядали ілюстрації до віршів, аналізували прочитане, вміло працювали в групах.

Бібліотекар Меренкова Н.В. ознайомила присутніх із тематичною виставкою «Світова велич Кобзаря» та провела майстер-клас по користуванні книгою для учнів молодших класів.

Поетичне слово Тараса Шевченка настільки вразило дітей своєю неперевершеністю, що майже всі взяли читати книжечки Т.Г. Шевченка. Усі учні були щиро вдячні за цікаву інформацію та нестандартний урок.

DSC04013 DSC04014 DSC04015 DSC04016 DSC04017