27 Вересня, 2018 - Admin

Бібліотечна година «Пам’ять наших сердець»

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже багато років від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.

27 вересня 2018 року в 3 класі була проведена бібліотечна година «Пам’ять наших сердець».  Бібліотекар розповіла дітям про людей, які героїчно боролися за визволення нашого краю, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, що забрала мільйони життів, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Учні із задоволенням прослухали оповідання Віктора Кави «Марійка», взяли участь у обговоренні прочитаного та з’ясували, що навіть малеча в ті часу здатна була на героїчні вчинки. На завершення заходу діти познайомилися з літературою, представленою на книжковій викладці «Війна немає забуття».

Головною метою заходу було вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.