НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ

31.10.2018

В жовтні проводиться Міжнародний місячник шкільних бібліотек, присвячений видатному українському педагогу В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження. Наша шкільна бібліотека взяла активну участь в цій знаковій події:

Була організована книжкова виставка “Добрі книжки доброї людини”, де діти були ознайомлені з життям і творчістю В.О.Сухомлинського.

Організована виставка творчих робіт учнів 3-го класу (класний керівник Панченко Л.Є.) “А ми ще й таланти”.

Проведено конкурс малюнків до казок В.О.Сухомлинського “Малюю улюблену книгу”.

Учні 6-го класу  разом з вихователем Свид О.І. та бібліотекарем Меренковою Н.В. провели літературний диспут “Читаємо Сухомлинського”.

Класний керівник Орда І.Г. і вихователь Мерчанська Л.В. разом зі своїми першокласниками превели літературне свято “Я прочитаю тобі казку”, де діти розповіли про свої улюблені казки, відповіли на запитання літературної казкової вікторини.

28.09.2018

28 вересня учні 1-го класу разом із учителем Ордою І.Г. та вихователем Мерчанською Л.В. провели у шкільній бібліотеці виховну годину “Маленькі патріоти Великої країни”. Учні із великою повагою та шаною розповідали вірші про рідну неньку Україну. Пригадали всі державні символи України. Прийняли участь у флешмобі під пісню “Україна — це я” із жовто-синіми кульками.Цим самим довівши, що вони є маленькими патріотами своєї неньки України.

01.09.2018

План роботи бібліотеки на 2018/2019 навчальний рік

БІБЛІОТЕКА

До послуг вихованців у нашій школі працює сучасна комп’ютеризована бібліотека. Бібліотечний фонд складає понад 30 тисяч примірників.

ggf

Серед них:

• підручників – 7 300
  • художньої літератури – 19 381
  • методичної літератури – 1 751

Школою передплачено 35 журналів та 5 газет.

Юні читачі можуть обрати для себе книжку на будь-який смак. Серед художньої літератури є твори українських та іноземних класиків, сучасних авторів, фантастика, пригоди, історична література, казки, література для дітей молодшого шкільного віку. Для допитливих у бібліотеці є енциклопедії, словники, довідкова література з історії, географії, біології, мистецтва та ін.

jht

Бібліотекарем Меренковою Наталією Вікторівною проводяться консультації читачів щодо формування інтересів при виборі книг, організовуються екскурсії до бібліотеки для наймолодших з метою заохочення дітей до читання та безліч інших заходів.

В бібліотеці розміщені постійно діючі книжкові виставки різноманітної тематики:

• «Коли зроблено уроки» (позакласне читання)
  • «Шкідливі звички – шлях у безодню»
  • «Моя країна – Україна»
  • «Моя рідна Харківщина»
  • «Вінок шани Кобзареві»
  • «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» та інші.

Крім того, до різноманітних знаменних дат та подій створюються тимчасові тематичні книжкові виставки.

saa

Родзинкою нашої бібліотеки є її комп’ютерне оснащення. Сьогодні в ній створено 5 комп’ютеризованих робочих місць, що мають вихід до Інтернету, тому кожен учень може скористатися послугами електронних бібліотек і знайти будь-який необхідний твір. Також, учні мають змогу скористатися послугами копіювальної та розмножувальної техніки (в бібліотеці є ксерокс і принтер).

Електронні версії підручників для 4-го класу

Електронні версії підручників для  7-го класу