9 Листопада, 2017 - Admin

Будьмо знайомі (Дебют першокласника)

09 листопада 2017 року в актовій залі Комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради зібралося багато гостей: мами й тата, бабусі й дідусі, учні 1-4-х класів, їх класні керівники та вихователі. Адже всіх їх запросили на свій перший бал-знайомство наші першокласники (кл. керівник Лютко О.М., вихователь Щербак І.Б.).

Діти із класним керівником та вихователем прямували до омріяного острова Першокласників. Але, не все так було просто: на шляху до мети виникало багато перешкод, з якими вони впоралися на всі 100. На святі діти мали змогу показати глядачам на що здатні: співали, танцювали, показували сценки.

На завершення свята дітлахам директор Єрмаков С.Ю. вручив свідоцтво першокласників, а також було вручено торт, як годиться на іменинах.