14 Вересня, 2020 - Admin

Будемо пам’ятати!

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу золотої осені, а разом з нею і визволення пгт Нової Водолаги від німецько- фашистських загарбників. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. 

Напередодні свята визволення Нової Водолаги, а саме 14 вересня 2020 року, учні 5 класу переглянули та обговорили мультфільм «Партизанська Снігуронька» та документальний фільм «Сто перший», дізналися про сміливого сільського хлопчика, який під час війни став вихованцем взводу розвідки. Військове загартування допомогло йому після війни проявити свою мужність, незламний характер та вступити до суворовського училища.   

Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Ми знаємо, що пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але ми впевнені, залишиться пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. І від нас усіх залежить, щоб це залишилося у пам’яті наступних поколінь. Бо без пам’яті немає майбутнього. Уклонімося ж тим, хто поліг у бою… Хто покрив рідну землю собою.

Новини