20 Січня, 2017 - Admin

Брейн-ринг «Знавці української державності»

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Ліна Костенко

Напередодні визначної дати, 22 січня – День соборності України, з метою  ознайомлення учнів з історією нашого народу, виховання  національної свідомості та почуття гідності бути громадянином України, прищеплення любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності  серед учнів 5-го класу відбувся брейн-ринг «Знавці української  державності».

Дітям було цікаво дізнатися важливі історичні факти про об’єднання українських земель, зрозуміли поняття «соборність», що це  не лише територіальна цілісність і незалежність, а й духовна єдність українців. Учні мали змогу проявити свої знання в таких конкурсах, як «Бліц-розминка», «Інтелектуальний штурм», «Подумай – відгадай», завдання «Українські факти».