23 Листопада, 2017 - Admin

Блакитний четвер

У четвер у нас день блакитний,

Він ласкавий та спокійний.

Блакитний колір, як і синій, символізує Святі Небеса, людську праведність і чисту духовну відданість людини. Блакитний — колір повітря та легкої води — струмків та річок. Синій — теж водний колір, але пов’язаний вже з глибиною, з морями і озерами, з таємницею, прихованою в морських глибинах.

День блакитний (синій)  для учнів початкових класів розпочався майстер-класом «Голуб миру». Діти, з допомогою десятикласниць Даші та Саші, виготовляли голубів миру з білого паперу. Після майстер-класу для початківців було проведено флешмоб «Ми за мир». Під національно-патріотичні пісні діти 1-4-х класів повторювали танцювальні рухи за ведучими. Таким чином учні хотіли звернути увагу оточуючих та розповісти про те, що всі вони частинка великої та могутньої країни України та прагнуть миру, спокою та процвітання для своєї країни.

Під час перерв всі учні та працівники закладу мали можливість переглянути виставку творчих дитячих робіт “Україна – це я!”, на якій учні початкових класів представили поробки, виготовлені власноруч.

А учні 3-го класу провели акцію “Україну я люблю – побажання напишу!”, під час якої писали побажання на блакитних (синіх) кульках та, уявивши їх хмаринками, запускали у повітря для здійснення побажань.